Czy człuchowski szpital nie będzie miał dyrektora?
W środę (31.
Po pierwszym konkursie ogłoszonym przez człuchowskie starostwo, w którym okazało się, że żaden z kandydatów nie spełniał wymagań komisji, w drugim wyłoniony został potencjalny zarządca szpitala.
„To menadżer spoza powiatu” – brzmiała jedyna informacja przekazana przez starostę Aleksandra Gappę. Akceptacja komisji konkursowej nie była jednak jednoznaczna z zatrudnieniem wybranego kandydata na stanowisku dyrektora. Okazało się, że potrzebne są jeszcze dodatkowe rozmowy, które trwają do środy (31. 08). Czy zakończą się na czas? Odpowiedzi na to pytanie nie udało się nam uzyskać, bo starosta Gappa był niedostępny.













