Kara dla “Chojniczanki“ za chuligański wybryk zawodnika
4 mecze w roli gospodarzy w odległości co najmniej 30 kilometrów od Chojnic oraz grzywna w wysokości 1000 złotych – to kara dla „Chojniczanki” za pobicie sędziego przez jednego z zawodników klubu podczas ostatniego meczu z „Kolejarzem”.
Przypomnijmy, Michał K. za pobicie sędziego podczas sobotniego (20. 08) meczu „Chojniczanki” z „Kolejarzem” został już ukarany przez zarząd klubu karą 2-letniej dyskwalifikacji.













