Nowy wydział w miasteckim ratuszu
W miasteckim ratuszu powstał nowy Wydział Promocji i Rozwoju Regionalnego.
Jego kierownictwo objęła Ewa Kapłan, która do tej pory kierowała pracami Wydziału Infrastruktury Technicznej. Będzie ją wspierać młoda wykształcona kadra.
Wydział odpowiedzialny będzie za stworzenie produktu promującego Miastko, a także współpracę z organizacjami pozarządowymi w gminie. W zakresie rozwoju turystyki, jego zadaniem będzie m. in. pozyskiwanie dotacji na budowę zaplecza turystycznego nad okolicznymi jeziorami.
Utworzenie wydziału to odpowiedź władz gminy na głosy krytyki mieszkańców o złej promocji miasta













