Piłkarze chojnickich klubów rozpoczynają nowy sezon
W poniedziałek (15.
Tydzień później Chojniczanka będzie gospodarzem derbów z Kolejarzem Chojnice. Z uwagi na modernizację stadionu miejskiego mecz ten zostanie rozegrany na boisku. Kolejarza. Zarządy obu klubów zawarły stosowną umowę i seniorzy Chojniczanki wszystkie swoje mecze „u siebie” rozegrają właśnie na stadionie ChKS-u.
W kolejnych tygodniach wystartują ligi juniorów. MKS Chojniczanka wystawia w nich 6 drużyn. W roli gospodarzy będą one występować na boisku chojnickiego OSiR-u oraz w Charzykowach.
Zarząd MKS-u planuje rozgrywanie niektórych meczów także w Klawkowie i Pawłowie, jednak boiska te muszą najpierw zostać zweryfikowane i zatwierdzone przez Pomorski Związek Piłki Nożnej













