Złodziej wpadł, bo zrobiono mu...zdjęcie
Ukradł w maju, wpadł w sierpniu.
14 maja z jednego z sępoleńskich sklepów skradziono dwa aparaty cyfrowe o wartości 2 tysięcy złotych. Złodziej uciekł, jednak właściciel sklepu zdążył zrobić mu zdjęcie. Fotografię uciekającego mężczyzny przekazano do wszystkich komisariatów policji w regionie, ukazała się także w mediach.
Po trzech miesiącach akcja przyniosła rezultaty: policjantom udało się ustalić dane złodzieja. Okazał się nim 18-letni mieszkaniec Bydgoszczy. Mężczyzna został zatrzymany. Grozi mu do 5 lat więzienia













