W Kamieniu Krajeńskim trwa modernizacja oczyszczalni ścieków

Unowocześnienie jest konieczne, bo obiekt nie spełniał wymaganych norm, za co gmina musiała płacić 600 zł kary za każdy dzień użytkowania.

„Dobrze, że udało nam się pozyskać pieniądze na modernizację, bo to oznacza, że płacenie kar już wkrótce się skończy” – powiedział burmistrz Kamienia Kr. Wojciech Głomski.
Modernizacja oczyszczalni kosztować będzie 2 mln 200 tys. zł

Więcej wiadomości w Weekend FM

Wyślij wiadomość

Wyślij wiadomość do DJ-a prowadzącego w Radiu Weekend FM lub działu informacji Radia Weekend i portalu WeekendFM.pl.

Wybrane zdjęcie
Maksymalny rozmiar pliku: 7.00 MB

W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO) zmieniamy naszą Politykę Prywatności i Regulamin Portalu.

Prosimy o zapoznanie się ze zmianami. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj:

Zamknij okno