Drutex Bytovia Bytów zwyciężyła w kolejnym meczu sparingowym
Drużyna Drutex Bytovii Bytów zwyciężyła w kolejnym meczu sparingowym.
Tym razem zagrała na wyjeździe z Unią Korzybie, którą pokonała 3 do 2. Bramki dla drużyny z Bytowa zdobyli: dwie Piotr Łapigrowski, jedną Kamil Chojnacki.













