Wandzin: spotkanie osób żyjących z HIV z rodzinami

Osoby żyjące z HIV i ich rodziny przyjechały w piątek (29.

07) do EKO Szkoły Życia w Wandzinie. Spotkanie zorganizowano po raz drugi. Wzięło w nim udział około 100 osób.
„Spotkania mają na celu przede wszystkim wzbudzenia wśród całego społeczeństwa tolerancji” – powiedziała pedagog terapeuta z ośrodka w Wandzinie Grażyna Radziemska. Do Wandzina przyjeżdżają też byli pacjenci ośrodka, aby pomóc tym, którzy jeszcze się leczą. Organizatorzy zaplanowali także zajęcia sportowe, artystyczne, grillowanie oraz aukcję prac plastycznych pacjentów ośrodka

Więcej wiadomości w Weekend FM

Wyślij wiadomość

Wyślij wiadomość do DJ-a prowadzącego w Radiu Weekend FM lub działu informacji Radia Weekend i portalu WeekendFM.pl.

Wybrane zdjęcie
Maksymalny rozmiar pliku: 7.00 MB

W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO) zmieniamy naszą Politykę Prywatności i Regulamin Portalu.

Prosimy o zapoznanie się ze zmianami. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj:

Zamknij okno