Wandzin: spotkanie osób żyjących z HIV z rodzinami
Osoby żyjące z HIV i ich rodziny przyjechały w piątek (29.
„Spotkania mają na celu przede wszystkim wzbudzenia wśród całego społeczeństwa tolerancji” – powiedziała pedagog terapeuta z ośrodka w Wandzinie Grażyna Radziemska. Do Wandzina przyjeżdżają też byli pacjenci ośrodka, aby pomóc tym, którzy jeszcze się leczą. Organizatorzy zaplanowali także zajęcia sportowe, artystyczne, grillowanie oraz aukcję prac plastycznych pacjentów ośrodka













