W Kamieniu Krajeńskim zostanie zbudowana sala gimnastyczna
Na początku sierpnia ruszy budowa długo oczekiwanej sali gimnastycznej w Kamieniu Krajeńskim.
Jak powiedział burmistrz Kamienia Kr. Wojciech Głomski, Urząd Marszałkowski przekazał 1 mln 800 tys. zł. , ponieważ w gminie nie ma pełnowymiarowej sali gimnastycznej. Całkowity koszt inwestycji wyniesie 4 mln 250 tys. zł, Zakończenie budowy planowane jest w 2007 roku













