I Mistrzostwa Powiatu Sępoleńskiego w siatkówce plażowej mężczyzn
I Mistrzostwa Powiatu Sępoleńskiego w siatkówce plażowej mężczyzn odbyły się nad jez.
Pierwsze miejsce i Puchar Starosty Sępoleńskiego wywalczyli reprezentanci Sępólna: Grzegorz Leśniak i Kamil Brachowski. Na drugim miejscu uplasowali się: Tomasz Kryze i Bartosz Węgrzyn z Więcborka. Trzecie miejsce zajęła para z Kamienia: Mateusz i Błażej Szafrańscy.
Siatkarki natomiast rywalizowały o Puchar Burmistrza Kamienia. Najlepsze okazały się zawodniczki z Bydgoszczy, które zdobyły dwa pierwsze miejsca. Trzecie miejsce zajęły reprezentantki Sępólna













