Brusy: ZGK rozwiązał problem zostawiania śmieci przez turystów
Zakład Gospodarki Komunalnej w Brusach znalazł sposób na uporanie się ze śmieciami zostawianymi przez turystów.
Jak mówi kierownik ZGK Paweł Wolter, ma to być ułatwienie dla osób przebywających tymczasowo na terenie gminy Brusy, a także dla organizatorów imprez plenerowych. W ten sposób pozbędą się odpadów bez potrzeby wywożenia ich na składowisko.
Za wywóz śmieci nie trzeba będzie płacić, gdyż koszty utylizacji pokrywa kilkuzłotowa opłata za wydanie worka. W worki można się zaopatrzyć w siedzibie ZGK w Brusach













