Kolejne oszustwo w punkcie opłat
Płacenie rachunków w tak zwanych punktach opłat nie zawsze jest bezpieczne.
„Punkt „Cezar”. nie działa od początku kwietnia tego roku, a wobec właściciela prowadzone jest postępowanie. Mimo to na policję zgłaszają się ciągle nowi poszkodowani, którzy dopiero teraz zorientowali się, że zostali oszukani” – poinformował rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Bytowie, Rafał Burnicki.













