Bytowska policja wzbogaciła się o kolejny samochód
Tym razem jest to nieoznakowany peugeot 406.
„Jest to już czwarty nowy pojazd w tym roku” – chwali się nadkomisarz Marian Pieszak, komendant bytowskiej policji. Policjanci otrzymali z przydziału także dwa motocykle kawasaki, które będą wykorzystywane w nadzorowaniu ruchu drogowego na terenie powiatu. Komendant Pieszak podjął starania aby lokalne samorządy sfinansowały 5 nowych pojazdów, które zostałyby przekazane bytowskiej policji jeszcze w tym roku













