W Bytowie oddano do użytku wyremontowany Plac Garncarski
Plac znajduje się na gruzach starego kościoła świętej Katarzyny i ma być miejscem pamięci o dawnych mieszkańcach miasta.
Burmistrz Bytowa Stanisław Marmołowski ma nadzieję, że wydane pieniądze wrócą do gminy, gdy zostaną rozpatrzone projekty na finansowanie inwestycji z Unii Europejskiej. Burmistrz podkreślił, że odremontowanie Placu Garncarskiego jest początkiem rewitalizacji Bytowa. Planuje się m. in. remont uliczek: Jana Pawła II, Wojska Polskiego i cały Plac Kardynała Wyszyńskiego













