Nowy prezes „Chojniczanki” zamierza promować sekcję lekkoatletyczną
Promocja sekcji lekkoatletycznej i awans do IV ligi – w taki m.
Prezes Wróblewski przygotował jednak „program naprawczy”. Za jeden z priorytetów uznał wypromowanie sekcji lekkoatletycznej klubu. Zamierza on też doprowadzić pierwszą drużynę do IV ligi, stosując m. in. motywację finansową piłkarzy. Zgodnie z nowym systemem wynagradzania piłkarzy pieniądze będą wypłacane tylko wtedy, gdy piłkarze osiągną zadowalające wyniki sportowe. Ten system ma zastąpić dotychczasowy, polegający na kontraktowaniu zawodników pierwszej drużyny. Wróblewski zamierza także doprowadzić drużyny juniorów starszych i młodszych do grupy mistrzowskiej jeszcze w sezonie jesiennym.
Przed klubem stoi jeszcze jedno wyzwanie: musi znaleźć nie tylko nową, tymczasową siedzibę, ale także boiska treningowe. Czołowe drużyny będą grały na stadionie „Kolejarza”, a pozostałe na boisku przy ul. Rzepakowej, OSiR lub w Charzykowach













