Prowadził „malucha” wydmuchał blisko 4 promile alkoholu
Prawie 4 promile alkoholu w wydychanym powietrzu miał kierowca malucha zatrzymany w niedzielę (10.
Pijani kierowcy są prawdziwą plagą polskich ulic. Podczas ostatniego weekendu chojnicka policja ujawniła 8 przypadków kierowania „na podwójnym gazie”. W dwóch przypadkach okazało się, że kierowcy, oprócz prowadzenia pojazdów w stanie nietrzeźwości mają inne spawki na sumieniu. Mieszkaniec gminy Karsin prowadził mimo orzeczonego wcześniej zakazu sądowego – wynik badania to 2,28 promila, a zatrzymany w Rytlu 47-letni gdynianin był poszukiwany przez tamtejszy Sąd Rejonowy. Alkotest wykazał u niego 2,36 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Mężczyznę osadzono w chojnickim areszcie śledczym













