Gmina Miastko znalazła się w „Złotej setce gmin”
Gmina Miastko znalazła się w „Złotej setce gmin” w rankingu Centrum Badań Regionalnych w Warszawie.
Spośród 2,5 tys. miast i gmin wybrano setkę gmin, w których w ostatnich latach zrealizowano najwięcej inwestycji w przeliczeniu na jednego mieszkańca. Łącznie z województwa pomorskiego w „Złotej setce” znalazło się 6 gmin. Poza Miastkiem jeszcze gmina Słupsk, Kosakowo, Krynica Morska, Pruszcz Gdański i Kwidzyń.
W gminie Miastko na jednego mieszkańca przypada 1521 zł przeznaczonych na inwestycje. W ostatnich latach zrealizowano tu dwie największe inwestycje: budowę gimnazjum wraz z halą sportową i oczyszczalnię ścieków













