Funkcjonariusz człuchowskiej policji popełnił samobójstwo
Tragedia w człuchowskiej policji.
Jak mówi komendant powiatowy policji w Człuchowie Bogdan Bajorski, w poniedziałek (04. 07) w godzinach rannych nadeszła informacja, że policjant Kamil T. , który pracował w Komendzie Powiatowej Policji w Człuchowie, w ogniwie patrolowo – interwencyjnym, popełnił samobójstwo. Z broni służbowej wykonał jeden strzał w głowę – dodaje komendant Bajorski.
Na razie trudno powiedzieć, jaki był motyw tego tragicznego czynu. Wykonane na miejscu pod nadzorem prokuratora rejonowego w Człuchowie czynności wykluczyły udział osób trzecich. Sprawa będzie szczegółowo badana – zapowiada komendant człuchowskiej policji.













