Pobicie przed dyskoteką w Rzeczenicy
20-letni mieszkaniec Rzeczenicy został poturbowany przez 5 mężczyzn.
Do pobicia doszło w nocy z piątku na sobotę (01/02. 07) przed jednym z rzeczenickich barów. Grupa podpitych mężczyzn już w lokalu zaczepiała uczestnika zabawy. Gdy 20-latek wyszedł został napadnięty i pobity. Mężczyzna doznał ogólnych potłuczeń i rany ciętej wargi.
Czterech napastników zatrzymano na miejscu zdarzenia. Są to mieszkańcy Rzeczenicy w wieku 17-20 lat. Trzech z nich było pijanych i spędziło noc w policyjnej izbie zatrzymań, a 17-latka odebrali rodzice. Policja ustaliła także dane piątego sprawcy.
Za pobicie grozi kara do 3 lat więzienia













