Szpital Powiatu Bytowskiego będzie zrestrukturyzowany
Rozpoczęcie restrukturyzacji Szpitala Powiatu Bytowskiego było głównym punktem obrad Rady Powiatu Bytowskiego.
Dyrektor szpitala Zbigniew Bińczyk zakłada, że restrukturyzacja będzie trwała około 10 lat. Radni powiatowi ten projekt uchwały przyjęli jednogłośnie. Bytowska Rada Powiatu przyjęła ponadto uchwałę o wystawieniu weksla in blanco na kwotę 1 mln. zł na dokończenie budowy sali gimnastycznej przy Zespole Szkół Ekonomiczno Rolniczych w Bytowie.













