Konkurs „Segreguję odpady” w gminie Bytów rozstrzygnięty
W gminie Bytów podsumowano pierwszą edycją konkursu pod hasłem „Segreguję odpady”.
Konkurs zorganizowało Miejskie Przedsiębiorstwo Komunalne w Bytowie, natomiast uroczyste wręczenie nagród odbyło się w Miejskim Domu Kultury.
Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Bytowie zebrał najwięcej makulatury i szkła. W kategorii tworzywa sztuczne zwyciężyła Szkoła Podstawowa z Gostkowa, a w zbiórce baterii - Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Bytowie.













