Bruszanka wśród laureatów konkursu na najlepszego absolwenta gimnazjum
Dorota Szczepańska, uczennica Gimnazjum w Brusach znalazła się wśród laureatów konkursu na najlepszego absolwenta gimnazjum gmin wiejskich i miasteczek województwa pomorskiego.
W konkursie uczestniczyło 110 uczniów ze 100 gmin województwa pomorskiego. Uczennica bruskiego gimnazjum zajęła wysokie 2. miejsce.
Nagrody i listy gratulacyjne Dorota odebrała z rąk marszałka Senatu Longina Pastusiaka. Oprócz nagród książkowych, bruszanka wygrała pobyt na obozie żeglarskim w Harcerskim Ośrodku Morskim w Pucku.













