Mieszkanka Przechlewa została potrącona przez przyczepę samochodową
O wielkim szczęściu może mówić mieszkanka Przechlewa, która została potrącona przez przyczepę samochodową.
Kobieta szła chodnikiem, kiedy od przejeżdżającego obok forda transita odhaczyła się przyczepa służąca do przewożenia kajaków. Przyczepa wjechała na chodnik i uderzyła w mieszkankę Przechlewa. Na szczęście skończyło się tylko na niegroźnych otarciach i strachu.
Gdyby przyczepa była załadowana kajakami, mogłoby dojść do tragedii – mówią policjanci.













