Bytowscy lekkoatleci na zawodach w Pile
Bytowscy lekkoatleci wystartowali z sukcesami w Igrzyskach Młodzieży Ludowych Zespołów Sportowych i Szkół w Pile.
Srebro wywalczyły również sztafety 4x400 m kobiet, w której biegły: Angelika Cichocka, Justyna Cichosz i Joanna Kłączyńska oraz 4x400 metrów mężczyzn, w skład której weszli: Radosław Toczek z Taleksu Borzytuchom i Jarosław Cichosz z Baszty Bytów.













