Miastczanka zdobyła wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie ekologicznym
Dominika Słocka, uczennica klasy II c Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Miastku, zdobyła wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie ekologicznym „Eko-Planeta” i jako jedyna z woj.
Celem konkursu było upowszechnianie wiedzy o ochronie środowiska i pięknie ojczystej przyrody. Dominika sporządziła album, który wydała na papierze czerpalnym. W pracy badawczej zajęła się rzeką Studnicą. Obserwowała zmiany w rzece jesienią i zimą. Wykonała sporo zdjęć, które również umieściła w albumie. Zbieranie materiałów do pracy zajęło jej kilka miesięcy.
Na galę podsumowującą konkurs Dominika pojedzie do Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie wraz z nauczycielką Małgorzatą Bobińską













