Posłowie naszego regionu za wprowadzeniem kolejnego podatku
Już niedługo może się okazać, że za bilety do kina będziemy musieli zapłacić więcej.
18 maja wśród posłów, którzy głosowali za obciążeniem kin i operatorów telewizji kablowych nową daniną, byli posłowie naszego regionu: Stanisław Kalinowski z PSL oraz Renata Basta i Jacek Kowalik z SLD













