Chcesz wejść do parku narodowego – płać!
Niebawem za wstęp do Parku Narodowego Bory Tucholskie trzeba będzie zapłacić.
Dyrektor parku Janusz Kochanowski jest zaskoczony decyzją ministra. Jak powiedział, dla dyrekcji parku oznacza to same kłopoty: „organizacyjne, finansowe i społeczne”. Zapewnił, że bilety nie będą drogie: złotówka za bilet normalny i 50 groszy za ulgowy.
Mimo, że opłaty już obowiązują, wstęp do Parku Narodowego Bory Tucholskie jest na razie bezpłatny. Bilety pojawią się najprawdopodobniej w lipcu













