Mieszkali w namiocie, bo nie mieli dokąd pójść
Matka z sześciorgiem dzieci od prawie trzech tygodni mieszkała w namiocie na obrzeżach Chojnic.
Po zgłoszeniu jednego z działkowiczów rodziną zainteresowała się Straż Miejska. Zareagowała też policja. Policjanci zebrali wśród pracowników Komendy pieniądze, które przekazali rodzinie. Dzięki temu pani Sylwia wraz z dziećmi noc (15/16. 06) spędziła pod dachem.













