Nowy Środowiskowy Dom Samopomocy w Miastku
W Miastku otwarto Środowiskowy Dom Samopomocy.
Dom przeznaczony jest dla osób niepełnosprawnych, które nie mają we własnych domach nie należytej opieki specjalistycznej. W Środowiskowym domu, osoby te codziennie przez osiem godzin mogą korzystać z pomocy terapeutów, fizjoterapeutów i psychologów.
W zajęciach prowadzonych w miasteckiej placówce uczestniczy 20 osób.
Modernizacja pomieszczeń kosztowała 140 tys. zł. Wydatki w całości pokryto z budżetu Pomorskiego Urzędu Wojewódzkiego w Gdańsku













