Bytovia Bytów zwycięzcą rozgrywek klasy okręgowej podokręgu słupskiego

Drużyna piłkarzy Drutexu Bytovii Bytów zwyciężyła w minionym sezonie rozgrywek klasy okręgowej podokręgu słupskiego.

Zdobyła 82 punkty, co jest najwyższym dorobkiem punktowym w historii rozgrywek.
W 30. ostatniej kolejce rozgrywek piłki nożnej klasy okręgowej podokręgu słupskiego padły następujące wyniki:
Start Miastko – Błękitni Główczyce 6:2,
Wybrzeże Objazda – Start Łeba 1:1,
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie – Prime Food Brda Przechlewo 2:7,
Koral Dębnica – Pogoń Lębork 0:3,
Słupia Kobylnica – Piast Człuchów 0:3,
MKS Debrzno – Sparta Sycewice 4:2,
Polonez Bobrowniki – Karol S. C. Pęplino 3:2,
Czarni Czarne – Drutex Bytovia Bytów 2:1,
Na drugim miejscu sezon 2004/2005 zakończyła drużyna Czarnych - Czarne z 76 punktami, a na trzecim Pogoń Lębork z 75 punktami. Kolejne miejsca: 4. Prime Food Brda Przechlewo, 5. Polonez Bobrowniki, 6. Karol S. C. Pęplino, 7. Koral Dębnica, 8. Start Miastko, 9. MKS Debrzno, 10. Swe Pol Link Bruskowo Wielkie, 11. Start Łeba, 12. Błękitni Główczyce, 13. Sparta Sycewice, 14. Piast Człuchów, 15. Słupia Kobylnica, 16. Wybrzeże Objazda.

Więcej wiadomości w Weekend FM

Wyślij wiadomość

Wyślij wiadomość do DJ-a prowadzącego w Radiu Weekend FM lub działu informacji Radia Weekend i portalu WeekendFM.pl.

Wybrane zdjęcie
Maksymalny rozmiar pliku: 7.00 MB

W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO) zmieniamy naszą Politykę Prywatności i Regulamin Portalu.

Prosimy o zapoznanie się ze zmianami. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj:

Zamknij okno