Bytovia Bytów zwycięzcą rozgrywek klasy okręgowej podokręgu słupskiego
Drużyna piłkarzy Drutexu Bytovii Bytów zwyciężyła w minionym sezonie rozgrywek klasy okręgowej podokręgu słupskiego.
W 30. ostatniej kolejce rozgrywek piłki nożnej klasy okręgowej podokręgu słupskiego padły następujące wyniki:
Start Miastko – Błękitni Główczyce 6:2,
Wybrzeże Objazda – Start Łeba 1:1,
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie – Prime Food Brda Przechlewo 2:7,
Koral Dębnica – Pogoń Lębork 0:3,
Słupia Kobylnica – Piast Człuchów 0:3,
MKS Debrzno – Sparta Sycewice 4:2,
Polonez Bobrowniki – Karol S. C. Pęplino 3:2,
Czarni Czarne – Drutex Bytovia Bytów 2:1,
Na drugim miejscu sezon 2004/2005 zakończyła drużyna Czarnych - Czarne z 76 punktami, a na trzecim Pogoń Lębork z 75 punktami. Kolejne miejsca: 4. Prime Food Brda Przechlewo, 5. Polonez Bobrowniki, 6. Karol S. C. Pęplino, 7. Koral Dębnica, 8. Start Miastko, 9. MKS Debrzno, 10. Swe Pol Link Bruskowo Wielkie, 11. Start Łeba, 12. Błękitni Główczyce, 13. Sparta Sycewice, 14. Piast Człuchów, 15. Słupia Kobylnica, 16. Wybrzeże Objazda.













