Rozpoczęła się gazyfikacja Miastka

Gaz nie będzie dostarczany, jak pierwotnie zakładano, rurociągiem od strony Białego Boru, ale z potężnych dwóch zbiorników, które zostaną wybudowane na obrzeżach Miastka.


Inwestorem jest jedna z poznańskich firm zajmująca się dystrybucją gazu. Jeden ze zbiorników ma powstać przy ulicy Kowalskiej w sąsiedztwie Zakładu Energetyki Cieplnej, a drugi przy ulicy Kolejowej. Od kilkunastu dni w Miastku układana jest sieć gazowa. Rury ułożono już w rejonie osiedla „Trójkąt”, a obecnie układane są przy ulicach Wybickiego, Długiej i Konopnickiej.
Z planów firmy wynika, że budowa sieci powinna zakończyć się w sierpniu, a do mieszkań gaz powinien trafić w październiku tego roku

Więcej wiadomości w Weekend FM

Wyślij wiadomość

Wyślij wiadomość do DJ-a prowadzącego w Radiu Weekend FM lub działu informacji Radia Weekend i portalu WeekendFM.pl.

Wybrane zdjęcie
Maksymalny rozmiar pliku: 7.00 MB

W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO) zmieniamy naszą Politykę Prywatności i Regulamin Portalu.

Prosimy o zapoznanie się ze zmianami. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj:

Zamknij okno