Kolejna gmina w regionie modernizuje oświetlenie
Gmina Brusy i firma energetyczna podpisały porozumienie w sprawie kompleksowej modernizacji oświetlenia ulicznego w mieście i gminie Brusy.
Władze gminy szacują, iż unowocześnienie systemu oświetlenia drogowego spowoduje 50% spadek zużycia energii elektrycznej. Koszt modernizacji wyniesie 1 mln 481 tys. zł. Zapłata zostanie rozłożona na raty spłacane przez 5 lat. Koszt realizacji zadania zostanie pokryty z oszczędności w zużyciu energii elektrycznej













