II edycja Bytowskiej Ligi MTB
W Niezabyszewie odbyła się druga edycja Bytowskiej Ligi MTB, czyli wyścigów rowerowych dla każdego.
W zawodach rywalizowało 68 kolarzy w trzech kategoriach wieku. W najmłodszej „młodzik” zwyciężył Łukasz Mański ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Bytowie, który pokonał Piotra Maikowskiego z Niezabyszewa i Kamila Małeckiego z Niedarzyna.
W kategorii „starszak” najlepszy okazał się Grzegorz Zabrocki z Gimnazjum w Borzytuchomiu. Drugie miejsce zajęła Milena Mroczek-Gliszczyńska ze Szkoły Podstawowej nr 5 w Bytowie, trzecie - Sebastian Młyński ze Szkoły Podstawowej w Niedarzynie.
W wyścigu open dominowali kolarze Baszty Bytów. Zwyciężył Łukasz Mudyn, przed Maciejem Pobłockim i Grzegorzem Rybakiem













