100 tysięcy złotych dofinansowania otrzymała gmina Kamień Krajeński na urządzenie siłowni, która ma powstać w miejscowej hali sportowej. Pieniądze pochodzą z tzw. Kujawsko - Pomorskiej Małej Infrastruktury Sportowej.
Zakres prac obejmuje między innymi adaptację jednego z pomieszczeń i zakup niezbędnego sprzętu. Będzie to pierwsza wewnętrzna siłownia z prawdziwego zdarzenia w Kamieniu.
Jest to inwestycja, na którą z pewnością czekało wielu mieszkańców. Dzięki temu dofinansowaniu powstanie nowoczesna przestrzeń do aktywności fizycznej dostępna dla osób w różnym wieku. Konsekwentnie już rozwijamy infrastrukturę sportową w naszej gminie. Bardzo zależy nam na tym, aby mieszkańcy mieli jak najlepsze warunki do dbania o zdrowie i też aktywnego spędzania czasu.
Mówi Weekend FM burmistrz Kamienia Natalia Marciniak.
Siłownia powstanie w jednym z pomieszczeń hali sportowej.














