Gmina Kamień Krajeński pozyskała fundusze na siłownię, która ma powstać w miejscowej hali sportowej

Zakres prac obejmuje między innymi adaptację jednego z pomieszczeń i zakup niezbędnego sprzętu.

Gmina Kamień Krajeński pozyskała fundusze na siłownię, która ma powstać w miejscowej hali sportowej
fot. Urząd Miejski w Kamieniu Kraj.

100 tysięcy złotych dofinansowania otrzymała gmina Kamień Krajeński na urządzenie siłowni, która ma powstać w miejscowej hali sportowej. Pieniądze pochodzą z tzw. Kujawsko - Pomorskiej Małej Infrastruktury Sportowej.

Zakres prac obejmuje między innymi adaptację jednego z pomieszczeń i zakup niezbędnego sprzętu. Będzie to pierwsza wewnętrzna siłownia z prawdziwego zdarzenia w Kamieniu.

Jest to inwestycja, na którą z pewnością czekało wielu mieszkańców. Dzięki temu dofinansowaniu powstanie nowoczesna przestrzeń do aktywności fizycznej dostępna dla osób w różnym wieku. Konsekwentnie już rozwijamy infrastrukturę sportową w naszej gminie. Bardzo zależy nam na tym, aby mieszkańcy mieli jak najlepsze warunki do dbania o zdrowie i też aktywnego spędzania czasu.

Natalia Marciniak

Mówi Weekend FM burmistrz Kamienia Natalia Marciniak.

Siłownia powstanie w jednym z pomieszczeń hali sportowej.

Więcej wiadomości w Weekend FM

Wyślij wiadomość

Wyślij wiadomość do DJ-a prowadzącego w Radiu Weekend FM lub działu informacji Radia Weekend i portalu WeekendFM.pl.

Wybrane zdjęcie
Maksymalny rozmiar pliku: 7.00 MB

W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO) zmieniamy naszą Politykę Prywatności i Regulamin Portalu.

Prosimy o zapoznanie się ze zmianami. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj:

Zamknij okno