45-letnia kobieta ranna w wypadku w powiecie kościerskim. Opel, którym kierowała, uderzył w drzewo i dachował. Jak ustaliła policja, kobieta kierująca autem była pijana.
Do zdarzenia doszło dziś (10.05) rano na drodze wojewódzkiej 235 w pobliżu miejscowości Wyrówno. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 45-latka kierująca Oplem, na łuku drogi, straciła panowanie nad pojazdem. Auto zjechało na lewe pobocze i dachowało. Kobieta z urazem głowy trafiła do kościerskiego szpitala. Badanie trzeźwości wykazało, że miała prawie 3 promile alkoholu w organizmie. 45-latce zatrzymano prawo jazdy.
Szczegółowe okoliczności zdarzenia ustala kościerska policja.














