Ogromny sukces Wiktora Sasa z Przechlewa! 14-latek wygrał dziewiątą edycję programu TVP "The Voice Kids". 14-latek był jednym z dziewięciorga finalistów, potem dostał się do ścisłego finału jako jedna z trzech osób, by w końcu zostać ogłoszonym zwycięzcą.
Oznacza to, że będzie reprezentował Polskę na Eurowizji Junior!
Jestem bardzo wdzięczny wszystkim, że na mnie głosowali. Jestem wdzięczny wszystkim, którzy mnie tutaj wspierają. Jestem wdzięczny mojemu najlepszemu pod słońcem trenerowi. Kocham Cię Mikołaj strasznie. Dziękuję, wszystkim, że po prostu ze mną jesteście, mojej rodzinie. I co? Dziękuję!
Tak Wiktor mówił zaraz po ogłoszeniu wyników na antenie TVP.
A kilka dni temu Wiktor Sas wraz z Magdaleną Czurejno ze Studia Wokalnego Metrum był gościem Weekend FM:















