Był skazany za przestępstwa o charakterze seksualnym. Wczoraj (6.05.) poszukiwany 26-latek wpadł w ręce kościerskich policjantów

Mężczyzna był całkowicie zaskoczony interwencją.

Był skazany za przestępstwa o charakterze seksualnym. Wczoraj 6.05. poszukiwany 26-latek wpadł w ręce kościerskich policjantów
fot. KPP w Kościerzynie

Był skazany za przestępstwa o charakterze seksualnym, ale ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Wczoraj (6.05.) poszukiwany 26 latek wpadł w ręce kościerskich policjantów.

Policjanci, działając na podstawie własnych ustaleń oraz uzyskanych informacji, podejrzewali, że poszukiwany może przebywać w centrum Kościerzyny. Podczas przeprowadzonej kontroli funkcjonariusze potwierdzili swoje przypuszczenia. Mężczyzna był całkowicie zaskoczony interwencją:

Wylegitymowali tego mężczyznę, okazał się nim 26-latek, figurował jako osoba poszukiwana. Ta osoba była poszukiwana, miała rok pozbawienia wolności, zasądzony właśnie za przestępstwa seksualne. Mężczyzna został od razu zatrzymany, trafił do policyjnego aresztu, a stamtąd do zakładu karnego celem odbycia kary zasądzonej przez sąd.

Piotr Kwidziński

Mówi Weekend FM oficer prasowy KPP w Kościerzynie.

Więcej wiadomości w Weekend FM

Wyślij wiadomość

Wyślij wiadomość do DJ-a prowadzącego w Radiu Weekend FM lub działu informacji Radia Weekend i portalu WeekendFM.pl.

Wybrane zdjęcie
Maksymalny rozmiar pliku: 7.00 MB

W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO) zmieniamy naszą Politykę Prywatności i Regulamin Portalu.

Prosimy o zapoznanie się ze zmianami. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj:

Zamknij okno