Będą grać w piłkę nożną bez przerwy od środy do niedzieli. Kolejarz Chojnice ogłosił zapisy do czerwcowego meczu 100-godzinnego. To jeden z punktów programu obchodów 100-lecia klubu.
Na Orliku przy ulicy Lichnowskiej zmierzą się Biali z Granatowymi, a już teraz można zapisywać swoje zespoły. Mecz podzielony będzie na 200 półgodzinnych części. Udział może wziąć każdy.
Na ten pomysł wpadł Olek Knitter, kiedy jeszcze był w zarządzie. Chcemy zorganizować mecz, który bez przerw będzie trwał 100 godzin. Do uczestnictwa zapraszamy wszystkich, niekoniecznie to muszą być zrzeszone jakieś towarzystwa, kluby, organizacje. Mogą być to dzieci, mogą być to same panie.
Mówił w "Sportowym Weekendzie" w Weekend FM prezes Kolejarza Jacek Zakrzewski.
Spotkanie rozpocznie się 24 czerwca o 8.00 i potrwa do 28 czerwca do 12.00.
Link do zapisów: https://forms.gle/GiTC2X4QSRATYrSb9














