Słone mandaty za przekroczenie prędkości dla kierowców w powiecie kościerskim. Niechlubna rekordzistka miała na liczniku o 84 km/h więcej, niż pozwalały przepisy

Policja apeluje o rozsądek na drodze.

Słone mandaty za przekroczenie prędkości dla kierowców w powiecie kościerskim. Niechlubna rekordzistka miała na liczniku o 84 km/h więcej, niż pozwalały przepisy

Przekroczyli dozwoloną prędkość, otrzymali słone mandaty. Niechlubna rekordzista wpadła w ręce kościerskich policjantów w niedzielę (22.01.) w miejscowości Korne. 31-letnia kierująca audi przekroczyła dozwoloną prędkość o 84 km/h. Mieszkanka Szczecinka została ukarana mandatem w wysokości 5 tys. zł.

Tego samego dnia zatrzymano 37-letniego kierowcę seata, który przekroczył prędkość o 52 km/h. Mieszkaniec powiatu bytowskiego otrzymał mandat w wysokości 1,5 tys. zł. W ręce policji wpadł także 46-letni kierowca mercedesa:

W poniedziałek w godzinach popołudniowych 46-letni mieszkaniec Bytowa poruszając się mercedesem przekroczył dozwoloną prędkość o 73 km/h. Został ukarany mandatem karnym w wysokości 2,5 tys. złotych.

Żaneta Podolska

Mówi Weekend FM Żaneta Podolska z kościerskiej policji.

Wszyscy kierowcy otrzymali też punkty karne oraz stracili prawo jazdy.

Policja niezmiennie apeluje o rozsądek na drodze i przypomina, że nadmierna prędkość to jedna z najczęstszych przyczyn wypadków drogowych.

Więcej wiadomości w Weekend FM

Wyślij wiadomość

Wyślij wiadomość do DJ-a prowadzącego w Radiu Weekend FM lub działu informacji Radia Weekend i portalu WeekendFM.pl.

Wybrane zdjęcie
Maksymalny rozmiar pliku: 7.00 MB

W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO) zmieniamy naszą Politykę Prywatności i Regulamin Portalu.

Prosimy o zapoznanie się ze zmianami. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj:

Zamknij okno