Pięcioro radnych z gminy Debrzno przekazało swoje diety na akcję "Z sercem przy stole". To w sumie 7,5 tys. złotych

Pomagali nie tylko finansowo, ale niektórzy też przy pakowaniu i rozwożeniu paczek.

Pięcioro radnych z gminy Debrzno przekazało swoje diety na akcję Z sercem przy stole. To w sumie 7,5 tys. złotych
fot. Dariusz Stanecki/nadesłane

Galeria zdjęć

Radni z komitetu "Wspólnie dla Miasta i Gminy Debrzno" przeznaczyli swoje grudniowe diety na wsparcie akcji "Z sercem przy stole". W ten sposób ze swojej przedwyborczej obietnicy wywiązali się Elżbieta Gonia-Lasek, Barbara Lewińska, Emilia Lupa, Maciej Brzozowski i Sławomir Kaproń. Pomagali nie tylko finansowo, ale niektórzy też przy pakowaniu i rozwożeniu paczek.

Za pieniądze pochodzące z naszych jednomiesięcznych uposażeń, czyli diet radnych, została zakupiona znaczna ilość produktów żywnościowych, które znalazły się w wielu paczkach dla osób potrzebujących, samotnych z naszej gminy i okolicznych gmin. Bardzo się cieszymy, że mogliśmy dołożyć swoją cegiełkę do tej akcji. Uważamy, że warto pomagać i warto spełniać obietnice.

Emilia Lupa

Mówi Weekend FM radna Emilia Lupa.

Jak wiecie z Weekend FM, zbiórka skutkowała skompletowaniem 450 paczek. Łącznie udało się zebrać ponad 12 ton żywności. Podarunki trafiły przed świętami do starszych, samotnych i potrzebujących mieszkańców miasta i gminy Człuchów oraz gmin Debrzno, Rzeczenica i Koczała.

Więcej wiadomości w Weekend FM

Wyślij wiadomość

Wyślij wiadomość do DJ-a prowadzącego w Radiu Weekend FM lub działu informacji Radia Weekend i portalu WeekendFM.pl.

Wybrane zdjęcie
Maksymalny rozmiar pliku: 7.00 MB

W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO) zmieniamy naszą Politykę Prywatności i Regulamin Portalu.

Prosimy o zapoznanie się ze zmianami. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj:

Zamknij okno