Chojniczanka zagra ostatni ligowy mecz w tym roku. Zmierzy się na wyjeździe z Wartą Poznań

Początek meczu Warty Poznań z Chojniczanką o 12.00.

Chojniczanka zagra ostatni ligowy mecz w tym roku. Zmierzy się na wyjeździe z Wartą Poznań
fot. Wojciech Piepiorka

Na początku sezonu Chojniczanka wygrała 2:1, ale do rewanżu przystępuje jako drużyna niżej sklasyfikowana w tabeli II ligi.

Dziś (29.11) podopieczni Marka Brzozowskiego zagrają na wyjeździe z wiceliderem, Wartą Poznań. To ostatni w tym roku mecz o ligowe punkty.

Jedziemy do Poznania tylko i wyłącznie po trzy punkty. Szanujemy przeciwnika, wiemy, czego się spodziewać po analizach, ale my również mamy swój plan, uważam, że jeszcze lepszy. Chcemy grać ofensywnie i w ostatnim meczu ligowym po prostu wygrać.

Marcin Kozina

Mówił w "Sportowym Weekendzie" w Weekend FM zawodnik Chojniczanki Marcin Kozina.

Początek meczu Warty Poznań z Chojniczanką o 12.00.

Więcej wiadomości w Weekend FM

Wyślij wiadomość

Wyślij wiadomość do DJ-a prowadzącego w Radiu Weekend FM lub działu informacji Radia Weekend i portalu WeekendFM.pl.

Wybrane zdjęcie
Maksymalny rozmiar pliku: 7.00 MB

W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO) zmieniamy naszą Politykę Prywatności i Regulamin Portalu.

Prosimy o zapoznanie się ze zmianami. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj:

Zamknij okno