
Artykuł sponsorowany
W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO) zmieniamy naszą Politykę Prywatności i Regulamin Portalu.
Prosimy o zapoznanie się ze zmianami. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj:
Zamknij oknoMężczyzna trafił prosto do więzienia.
Miał zaległy wyrok do odsiadki, ale ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Wczoraj (25.11.) poszukiwany 37 – latek z powiatu kartuskiego wpadł w ręce policji w Kościerzynie. Funkcjonariusze zatrzymali do kontroli kierowcę motoroweru. Pojazd miał niesprawne oświetlenie. Okazało się też, że kierowca jednośladu jest osobą poszukiwaną:
Po sprawdzeniu w systemach policyjnych okazało się, że mężczyzna ma 6 miesięcy pozbawienia wolności za kradzieże. Mężczyzna został przetransportowany do zakładu karnego, gdzie odbędzie karę zasądzoną przez sąd.
Piotr Kwidziński
Mówi Weekend FM oficer prasowy KPP w Kościerzynie Piotr Kwidziński.
Słuchaj w: