Pożar w gminie Śliwice. Mieszkaniec Lińska poważnie poparzony. "Doszło do zapalenia się odzieży 68-latka"

Do zdarzenia doszło, kiedy mężczyzna rozpalał w piecu.

Pożar w gminie Śliwice. Mieszkaniec Lińska poważnie poparzony. Doszło do zapalenia się odzieży 68-latka
fot. KP PSP Tuchola

Galeria zdjęć, fot. KP PSP Tuchola

  • fot. KP PSP Tuchola
  • fot. KP PSP Tuchola
  • fot. KP PSP Tuchola

68-letni mieszkaniec Lińska w gminie Śliwice został dziś (25.11) poważnie poparzony i trafił do szpitala. Do zdarzenia doszło, kiedy mężczyzna rozpalał w piecu - ustalili policjanci.

Policjanci wstępnie ustalili, że podczas rozpalania ognia w kotle centralnego ogrzewania doszło do zapalenia się odzieży 68-latka. Obrażeń doznała również 63-letnia kobieta, która pomagała mężczyźnie ugasić ogień. Osoby te zostały przewiezione do szpitali. Prowadzone postępowanie pozwoli ustalić dokładne okoliczności tego zdarzenia.

Łukasz Tomaszewski

Mówi Weekend FM oficer prasowy policji w Tucholi, Łukasz Tomaszewski.

Jak ustaliliśmy, do szpitala trafiła też 95-latka, która przebywała w budynku. Nie odniosła obrażeń, ale hospitalizowano ją z uwagi na wiek i zdenerwowanie sytuacją.

Więcej wiadomości w Weekend FM

Wyślij wiadomość

Wyślij wiadomość do DJ-a prowadzącego w Radiu Weekend FM lub działu informacji Radia Weekend i portalu WeekendFM.pl.

Wybrane zdjęcie
Maksymalny rozmiar pliku: 7.00 MB

W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO) zmieniamy naszą Politykę Prywatności i Regulamin Portalu.

Prosimy o zapoznanie się ze zmianami. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj:

Zamknij okno