Trwają prace remontowe siedzibie sanepidu, nadzoru budowlanego i geodezji w Sępólnie Krajeńskim. Chodzi o budynek przy ulicy Kościuszki, który na początku roku został zakupiony przez starostwo powiatowe i skarb państwa od prywatnego właściciela. Dzięki temu skończyło się opłacanie czynszu za pomieszczenia dla sanepidu i nadzoru budowlanego, a po remoncie trafi tu także powiatowa geodezja.
Prace trwają już intensywnie, trochę przed nami jest. Firma, która realizuje to zadanie bardzo mocno się spięła, że tak powiem i chcemy to skończyć, żeby geodezja mogła gdzieś na przełomie stycznia i lutego być już tutaj w tym nowym budynku.
Mówi Weekend FM starosta sępoleński Jarosław Tadych.
Adaptacja budynku kosztuje 650 tysięcy złotych.




















