Poważnie wyglądające zdarzenie drogowe na krajowej dwudziestce w gminie Miastko. Dzisiaj (22.11) przed godziną 1.00 w nocy służby interweniowały przy zdarzeniu w okolicach Dolska. Osobowe volvo zjechało tu z drogi i uderzyło w drzewo. Pojazdem podróżował tylko kierowca, który został ranny.
Jak wstępnie ustalili policjanci, 26-letni kierujący volvem na prostym odcinku drogi stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w drzewo. Badanie wykazało, że miał ponad promil alkoholu w organizmie. Z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala.
Mówi Weekend FM oficer prasowy KPP w Bytowie Dawid Łaszcz.
Policjanci wyjaśniają obecnie wszystkie okoliczności tego zdarzenia. Kierujący odpowie teraz między innymi za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości.

















