
Artykuł sponsorowany
W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO) zmieniamy naszą Politykę Prywatności i Regulamin Portalu.
Prosimy o zapoznanie się ze zmianami. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj:
Zamknij oknoW Weekend FM wysłuchacie relacji na żywo z tego spotkania.
Awansem jeszcze w tym roku rusza runda rewanżowa w II lidze. Chojniczanka rozpocznie ją na własnym stadionie w meczu z Resovią, z którą jesienią zremisowała w Rzeszowie 1:1.
To zarazem sąsiad Chojniczanki z tabeli. Resovia jest jednak w kryzysie - nie wygrała od sześciu meczów. Chojniczanie są z kolei w dobrych humorach, bo w poprzedniej kolejce wygrali aż 5:0 z Rekordem Bielsko-Biała.
Też nie chcielibyśmy się napawać jakoś tym zwycięstwem, bo wiemy, jaka jest nasza sytuacja w tabeli. To jest tylko mały kroczek, natomiast chcemy myśleć w przód i wierzę, że to nas zbuduje na tę końcówkę sezonu i będziemy mogli punktować już do końca tej rundy, żeby później w zimę spokojnie się przygotowywać do większych celów.
Marek Brzozowski
Mówi Weekend FM trener Chojniczanki Marek Brzozowski.
Początek meczu Chojniczanki z Resovią dziś (22.11) o 16.00.
W Weekend FM wysłuchacie relacji na żywo z tego spotkania.
Ze stadionu przy Mickiewicza 12 będzie nadawał nasz reporter Wojciech Piepiorka.
Słuchaj w: