Po wielu latach wrócił na swoje miejsce. Wczoraj (11.11) w samym centrum Więcborka odsłonięty został zegar miejski.
Był to jeden z elementów obchodów Święta Niepodległości.
Data 11 listopada 2025 roku dla mieszkańców Więcborka będzie miała szczególny wydźwięk. Dzisiaj bowiem dokonamy odsłonięcia odrestaurowanego zegara miejskiego. Zegara, który powstał w latach 40-tych ubiegłego stulecia i wpisał się w historię kilku pokoleń więcborczan.
Mówił w trakcie uroczystości wiceburmistrz Więcborka Jacek Masztakowski.
Zegar był nieczynny przez ostatnie 20 lat.

















