
Artykuł sponsorowany
W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO) zmieniamy naszą Politykę Prywatności i Regulamin Portalu.
Prosimy o zapoznanie się ze zmianami. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj:
Zamknij oknoZabezpieczyli 9 nielegalnych automatów do gier i gotówkę.
Zabezpieczyli dziewięć nielegalnych automatów do gier i gotówkę. To efekt wspólnej akcji kościerskich policjantów i funkcjonariuszy Służby Celno-Skarbowej z Gdyni. Działania są wymierzone w nielegalny hazard:
Funkcjonariusze zabezpieczyli w dwóch lokalach 9 automatów do gier na łączną kwotę tych automatów 108 tys. złotych oraz zabezpieczyli gotówkę, ponad 10 tys. złotych. Sprzęt i pieniądze zostały zabezpieczone jako dowód w sprawie. W tej sprawie jest prowadzone postępowanie przez funkcjonariuszy KAS.
Piotr Kwidziński
Mówi Weekend FM oficer prasowy KPP w Kościerzynie Piotr Kwidziński.
Funkcjonariusze zapowiadają już, że tego rodzaju działania będą kontynuowane.
Słuchaj w: