
Artykuł sponsorowany
W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO) zmieniamy naszą Politykę Prywatności i Regulamin Portalu.
Prosimy o zapoznanie się ze zmianami. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj:
Zamknij oknoWcześniej ukradł audi.
Ukradł auto, ale długo się nim nie nacieszył. Mowa o 34-latku, który wpadł w ręce policji. Wszystko zaczęło się we wtorek od zgłoszenia o kradzieży audi. Mundurowi wytypowali sprawcę i już następnego dnia zatrzymali 34-letniego mieszkańca powiatu chojnickiego.
W trakcie sprawdzania w policyjnych systemach okazało się, że mężczyzna figuruje jako osoba poszukiwana do odbycia kary 4 miesięcy pozbawienia wolności. Co więcej, ustalenia śledczych pozwoliły powiązać go również z innymi kradzieżami. Policjanci odnaleźli też miejsce, gdzie porzucił skradziony pojazd, auto zostało już oddane właścicielowi.
Magdalena Zblewska
Mówi Weekend FM oficer prasowa KPP w Chojnicach Magdalena Zblewska.
Mężczyzna trafił już do policyjnego aresztu. Wkrótce usłyszy zarzuty i odpowie za wszystkie przestępstwa. O jego dalszym losie zdecyduje sąd.
Słuchaj w: