Wylali kilkadziesiąt litrów zużytego oleju i zdewastowali kostkę brukową. Policja poszukuje trzech sprawców zniszczenia mienia w Kościerzynie. Do zdarzenia doszło 15 września około godziny 18:30 przy jednej z tutejszych restauracji. Nieznani sprawcy uszkodzili przęsło ogrodzenia śmietnika, a następnie wylali około 60 litrów przerobionego oleju spożywczego na kostkę brukową, powodując jej zniszczenie. Straty właściciele oszacowali na 5,5 tys. złotych. Funkcjonariusze publikują zdjęcia i apelują o pomoc w ustaleniu sprawców.
Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyzn ze zdjęć lub posiadają informacje pomocne w ustaleniu ich tożsamości i miejsca pobytu, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Kościerzynie lub najbliższą jednostką policji. Funkcjonariusze zapewniają anonimowość.
















